لیست اخبار صفحه :1
شرایط عمومی و اختصاصی مناقصه تعمیر، سرویس و نگهداری آسانسورهای مرکز پزشکی،آموزشی ودرمانی مهدیه
اخبار

شرایط عمومی و اختصاصی مناقصه تعمیر، سرویس و نگهداری آسانسورهای مرکز پزشکی،آموزشی ودرمانی مهدیه

شرایط عمومی 1- نام و نشانی مناقصه گزار: مرکزپزشکی ، آموزشی ودرمانی مهدیه واقع در میدان شوش ، خیابان فداییان اسلام، خیابان شیشه گرخانه، خیابان رجب نیا( شهرزاد) بیمارستان مهدیه 2- موضوع مناقصه: تعمیر، سرویس و نگهداری 4 دستگاه آسانسور در ساختمان اصلی و 2 دستگاه آسانسور نفربر در کلینیک ویژه و 2 دستگاه بالابر هیدرولیکی در اتاق عمل در مرکزپزشکی ، آموزشی ودرمانی مهدیه که در واحدهای ساختمان درمان،کلینیک ویژه، نازایی، بالابر بخش استریل و اتاق عمل نصب، فعال و قابل بهره برداری می باشند. 3- مدت انجام کار: یکسال شمسی پس از عقد قرارداد. 4- مدت اعتبار پیشنهادها: مدت اعتبار پیشنهادها حداکثر تا ساعت 13:30 پنج شنبه مورخ 1403/04/21می باشد. 5- زمان بررسی پیشنهادها : روز شنبه 1403/04/23دفتر مدیریت مرکز 6- محل ارائه پیشنهادات: دفتر حراست مرکز

افتتاح واحد بازسازی و تجهیز شده لنژری مرکز مهدیه
اخبار

افتتاح واحد بازسازی و تجهیز شده لنژری مرکز مهدیه

به همت هیأت مدیره و امناء محترم اتجمن خیریه مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی مهدیه، بازسازی استاندارد رختشویخانه و جایگزینی کلیه تجهیزات و ماشین آلات مستعمل مربوطه در واحد لنژری مرکز با تجهیزات جدید و پیشرفته- به ارزش تقریبی دو و نیم میلیارد تومان- انجام و طی مراسمی با حضور رئیس محترم بیمارستان- سرکار خانم دکتر زاده مدرس-، مدیر محترم- جناب آقای عباسی مقدم- و تعدادی از اعضاء محترم هیأت مدیره و امنا انجمن خیریه بیمارستان مهدیه و همچنین با حضور تعدادی از خیّرین محترم مدعوّ در تاریخ 1403/4/13افتتاح گردید.

بزرگداشت عید سعید غدیر در مرکز مهدیه
اخبار

بزرگداشت عید سعید غدیر در مرکز مهدیه

بزرگداشت عید سعید غدیر در مرکز مهدیه شامل: 1- برگزاری مراسم جشن عید غدیر در کلاس صبحگاهی رزیدنت های گروه زنان با حضور رئیس محترم مرکز- سرکار خانم دکتر زاده مدرس-، معاون محترم آموزشی و پزوهشی- سرکار خانم دکتر مریدی- و تنی چند از دیگر اساتید محترم آن گروه. 2- حضور رئیس محترم در درمانگاه های مرکز جهت عرض تبریک. 3- توزیع شیرینی بین تمامی همکاران و شربت بین مراجعین محترم مرکز.

بازدید کمیته پایش جوانی جمعیت دانشگاه و خادمیاران حرم قدس رضوی  از مرکز مهدیه
اخبار

بازدید کمیته پایش جوانی جمعیت دانشگاه و خادمیاران حرم قدس رضوی از مرکز مهدیه

در راستای حمایت، ترویج و پایش جوانی جمعیت؛ تنی چند از مسؤلین محترم در سطح دانشگاه و فرمانداری تهران و تیم محترم خادمیاران حرم قدس رضوی به سرپرستی سرکار خانم صادقی در چهارشنبه امام رضایی مورخ 1403/3/23با حضور در بخش های دو( پست پارتوم) ، nicu-1 و nicu-2 مرکز مهدیه، از مادران تازه زایمان کرده و نوزادان بستری بازدید نموده و ایشان را مورد تفقّد و تکریم قرار دادند. پرچم گردانی حرم قدس رضوی در این بخش ها که با تبرّک جستن چشمان و سرو صورت مادران حاضر و غرق بوسه کردن آن پرچم مقدس توأم بود، از صحنه های بی بدیل و عرفانی این بازدید به شمار می رفت.سپس در ادامه، جمع حاضر در سالن کنفرانس بیمارستان گردآمدند و سرکار خانم دکتر زاده مدرس- رئیس محترم مرکز- ضمن خوش آمد گویی به حضّار و مهمانان محترم و تشکر بابت آن حال خوب معنوی که به برکت نام و یاد آن امام همام و پرجم مقدس و سوغات آن بارگاه نورانی و حضور خادمیاران محترم آن حضرت در مرکز مهدیه حاصل شد؛ طی سخنانی به بیان رسالت، چشم انداز و خدمات آموزشی، بهداشتی و درمانی مرکز به صورت اجمال پرداختند.

برگزاری کلاس های آمادگی زایمان طبیعی ویژه مادران باردار، در مرکز مهدیه
اخبار

برگزاری کلاس های آمادگی زایمان طبیعی ویژه مادران باردار، در مرکز مهدیه

به همت معاونت آموزشی و پژوهشی مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی مهدیه، کلاس های آموزشی آمادگی برای زایمان طبیعی برای مادران باردار مراجعه کننده به مرکز مهدیه و به صورت کاملاً رایگان از تاریخ 1403/2/29همه روزه بجز پنج شنبه ها و ایام تعطیل از ساعت 9-8 صبح در درمانگاه زنان واقع در طبقه اول ساختمان جدیدالاحداث کلینیک ویژه مرکز در حال برگزاری است.

دریافت گواهینامه بیمارستان بدون دخانیات توسط مرکز مهدیه
اخبار

دریافت گواهینامه بیمارستان بدون دخانیات توسط مرکز مهدیه

به استناد ماده 13 قانون جامع کنترل و مبارزه با دخانیات و ماده 7 آئین نامه اجرایی آن و با عنایت به بازدیدهای انجام شده توسط کارشناسان ذی ربط مرکز بهداشت شرق از مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی مهدیه و بررسی مستندات مربوطه و فعالیت های صورت گرفته در این خصوص؛ مرکز مهدیه موفق به اخذ "گواهینامه بیمارستان بدون دخانیات" از سوی مرکز بهداشت شرق گردید.

برگزاری دو مراسم یاد بود و فاتحه برای رئیس جمهور شهید خدمت و تیم همراه، در مرکز مهدیه
اخبار

برگزاری دو مراسم یاد بود و فاتحه برای رئیس جمهور شهید خدمت و تیم همراه، در مرکز مهدیه

با توجه به لزوم حضور کادر درمان در مراکز درمانی پایتخت در روز چهارشنبه مورخ 1403/3/2و عدم امکان شرکت در مراسم اقامه نماز بر پیکر آن شهدای خدمت در محل دانشگاه تهران به امامت مقام معظم رهبری؛ شورای فرهنگی مرکز مهدیه اقدام به برگزاری مراسم یاد بود و فاتحه برای رئیس جمهور شهید خدمت و تیم همراه در این روز در نمازخانه بیمارستان بعد از اقامه نماز جماعت ظهر با حضور رئیس محترم مرکز- سرکار خانم دکتر زاده مدرس- ، مدیر محترم- جناب آقای عباسی مقدم-، تعدادی از کارکنان و مراجعین محترم بیمارستان همراه با سخنرانی ،ذکر مصیبت نمود. همچنین مراسم مشابهی در نمازخانه مرکز در صبح روز پنج شنبه مورخ 1403/3/3 همراه با سخنرانی، مداحی و قرائت زیارت عاشورا برگزار گردید.

بزرگداشت روز بهره وری و بهینه سازی مصرف، در مرکز مهدیه
اخبار

بزرگداشت روز بهره وری و بهینه سازی مصرف، در مرکز مهدیه

به مناسبت اول خرداد ماه -" روز بهره وری و بهینه سازی مصرف"- از زحمات و مساعی سرکار خانم فاطمه اسماعیلی – مسؤول محترم بهره وری مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی مهدیه- به نمایندگی از تمامی کارکنان خدوم مؤثر در امر بهره وری مرکز با اهداء لوح تقدیر در دفتر ریاست بیمارستان با حضور رئیس محترم مرکز- سرکار خانم دکتر زاده مدرس- و مدیر محترم- جناب آقای عباسی مقدم-، تجلیل به عمل آمد.

پیام تسلیت مقام معظم رهبری در پی حادثه دلخراش سقوط بالگرد حامل رئیس جمهور فقید و تیم همراه
اخبار

پیام تسلیت مقام معظم رهبری در پی حادثه دلخراش سقوط بالگرد حامل رئیس جمهور فقید و تیم همراه

مقام معظّم رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی درگذشت شهادت گونه حجت‌الاسلام والمسلمین سیّدابراهیم رئیسی- رئیس‌جمهور اسلامی ایران-، دکتر امیرعبداللهیان- وزیر امور خارجه-، حجت‌الاسلام‌والمسلمین آل‌هاشم -نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان شرقی-، دکتر رحمتی- استاندار آذربایجان شرقی- و همراهان گرامی ایشان در سانحه هوایی را تسلیت گفتند.

×

اطلاعات جستجو "Enter"فشار دادن

تنظیمات قالب