يکشنبه ٠٣ تير ١٣٩٧ - 
1 2 3 4
 
منو اصلی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 138258
 بازدید امروز : 527
 کل بازدید : 963812
 بازدیدکنندگان آنلاين : 6
 زمان بازدید : 0.67
صفحه اصلي > اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

ارزیابی آموزشی بیرونی بیمارستان مهدیه توسط ارزیابان دانشگاه ایران

ارزیابی آموزشی بیرونی بیمارستان مهدیه توسط ارزیابان دانشگاه ایران

ارزیابی بیرونی مرکز پزشکی ،آموزشی ودرمانی مهدیه درروز یکشنبه  مورخ  18/4/96  به منظور بررسی ،جمع بندی ونحوه تحقق استانداردهای مراکز آموزشی ودرمانی توسط ارزیابان دانشگاه ایران صورت گرفت.

در ایتدا کلیپ مربوط به معرفی بیمارستان مهدیه نمایش داده شد و  سپس سرکار خانم دکتر زاده مدرس معاون محترم آموزشی مرکز  پاورپوینت مربوط به معرفی پزشکان - بخش ها و همچنین در خصوص فعالیت های آموزشی  وارائه  خدمات  به بیماران در مرکز پزشکی ،آموزشی ودرمانی مهدیه توضیحات کامل دادند.

در ادامه جناب آقای دکتر طباطبایی ریاست محترم بیمارستان مهدیه ضمن خوش آمد گویی به کارشناسان محترم اعتباربخشی آموزشی وهچنین اساتید گرانقدری که در جلسه حضور داشتند یک تصویر جامعی از بیمارستان را ایراد فرمودند .

در ادامه درمورد بیشتر مراجعه کننده های این مرکز  که زنان  است و حتی 94 درصد از عمل های جراحی این مرکز عمل های زنان بوده است مواردی را اشاره نمودند و در ادامه سخنرانی جناب آقای دکتر طباطبایی در مورد منطقه ای  که بیمارستان در آن واقع شده است و نزدیک هشتصد هزار نفر جمعیت تحت پوشش داردو همچنین به علت ارائه خدمات ویژه  مثل بخش نازایی و نوزادان در مرکز از اقصی نقاط کشور هم بیماران مراجعه می نمایند و با توجه به طرح تحول سلامت از سال 1393 تعداد مراجعه کنندگان هم به دو برابرافزایش یافته است  و همچنین کار کارکنان وپزشکان  هم نسبت به افزایش بیماران افزایش یافته و در چنین شرایطی با توجه به اعتباربخشی  بیمارستان ها خوشبختانه کلیه پزشکان  وکارکنان مرکز و همچنین  دفتر بهبود کیفیت زحمت  بسیاری را متحمل شده اند وجای تقدیر وتشکر دارد.

در ادامه سرکار خانم دکتر رحیمی از کارشناسان اعتباربخشی آموزشی دانشگاه ایران ضمن تشکر از ریاست و مدیریت محترم مرکز برای ایجاد فضای پاویون پزشکان برای رزیدنت ها و پزشکان هیئت علمی مرکز وایجاد امکانات رفاهی برای مرکز آموزشی در خصوص نقاط قوت بیمارستان مهدیه صحبت نمودند.

در پایان کلیه مستندات وپرونده های مربوط به واحد معاونت محترم آموزشی کنترل و سپس از بخش های بلوک زایمان درمانگاهها بخش نازایی و رادیولوژی مرکز توسط گروه ارزیابی بازدید بعمل آمد و مصاحبه با رزیدنت های مربوطه هم صورت گرفت.

 


١٤:١٤ - يکشنبه ١٨ تير ١٣٩٦    /    عدد : ٤٨٦٦٦    /    تعداد نمایش : ٧٢٥


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
 
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری
------------------------------------------
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری
------------------------------------------
پایگاه اطلاع رسانی دولت
------------------------------------------
نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
------------------------------------------
پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - میدان شوش - خیابان فداییان اسلام - کوچه شیشه گر خانه - خیابان شهید رجب نیا

تلفن : 55062628 (11خط)
پست الکترونیک : mahdiyeh_hospital@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.